Agents Of SHIELD 5.Sezon 9.Bölüm

Best Laid Plans
26 Ocak 2017
Sonra İzle
İzledim

Agents Of SHIELD 5. Sezon 9. Bölüm izle

Agents Of SHIELD 5. Sezon 9. Bölüm izle dizisinin konusu, 1900’lü yılların başında çizgi roman sektörünün devi olan Marvel’in çizgi romanlarından biri olan Agent of SHIELD macera sevenler için gerçekten izlemeye değer bir dizi olarak ekranlara gelmeye başladı. Amerika’nın en bilindik kanallarından biri olan ABC’de yayınlanmaya başlayan dizi aynı zamanda Marvel firmasının dizi dünyasına kazandırdığı ilk dizi olma özelliğinide taşıyor. Yine Marvel yapımlarının neredeyse tamamenda özel yetenekleri bulunan karakterler yer alırken, Agent of SHIELD dizisindeki karakterlerden hiç birinin özel bir yeteneği bulnmamakta. Dizinin çekimleri Los Ahngeles’ta yapılıyor. Şu an 5. sezonun başlamasına sayılı günler kala tüm takipçileri diziyi büyük bir heyacanla beklerken biz de sizlere dizi hakkında hem genel bir bilgi vermek hem de hatırlatma yapmak istedik.

Agent of SHIELD dizisinin yönetmenliğini Joss Whesdon yaparken yapımcılığını Jeffrey Bell ve Jeph Loeb yapmaktadır. Dizinin senaryosu ise Joss Whedon, Maurissa Tancharoen, ve Jed Whedon tarafından yazılmaktadır. Dizi hem yönetmen ve yapımcıları hem de güçlü oyuncuları ile birlikte tüm dünya tarafından merakla izlenen bir dizi haline gelmiştir. Tüm dünya tarafından otorite olarak kabul edilen IMDB sitesinden 7.5 gibi iyi bir puan alması da dizinin ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir.

Ajan Coulson (ki kendisini Avengers filminden hatırlamaktayız), Müdür Nick Fury tarafından bir ekip kurulması için görevlendirilmiştir. Kurduğu bu ekip le birlikte olağanüstü olaylar karşısında önlemler almak ve her türlü tehdite karşı insanlığı ve dünyayı korumak kollamak için kolları sıvamıştır. Ajan Coulson uzun araştırmalar sonucunda aslında özel yetenekleri olmayan fakat azimli ve güçlü olan bir ekip kurar. Artık SHIELD ekibi kurulmuştur. Müdür Nick Fury aynı zamanda SHIELD ekibine bir de uçak vermiştir. Ajan Coulson ve 5 ekip arkadaşı ile birlikte toplam 6 kişilik bir ekip ile yola çıkarlar. Her bölümde farklı bir tehlikeye karşı koyan ekibin maceraları gerçekten büyük bir keyif ve heyecan içerisinde izlenebilir.

Dizide konu olarak arkadaşlık, aşk, bilim kurgu ve macera gibi kategoriler alınmıştır. Ayrıca Fantastik dizi kategorisinde de boy göstermektedir.

IMDB

Agents Of SHIELD 5. Sezon izle

Yorumlar (0)