Arrow 6.Sezon 11.Bölüm

We Fall
25 Ocak 2018
Sonra İzle
İzledim

Arrow 6. Sezon 11. Bölüm izle

Arrow 6. Sezon 11. Bölüm izle dizisinin konusu, Şehrin çapkın ve milyarder playboyu Oliver Queen, babasıyla çıktığı bir gemi yolculuğu esnasında kaybolmuştur. Oliver’ın babası ve yaşadıkları Starling şehrinin haznedarlarından olan Robert Queen bulundukları geminin kaza yapması sonucu, kendisini feda ederek oğlunun yaşamını kurtarmıştır. Her şeyden habersiz ailesi, Oliver Queen’in öldüğünü sanmaktadır. Oliver ise kaza sonrası Pasifik Okyanusu’nda ıssız bir adaya düşmüş ve ada şartlarına uyum sağlamaya çalışmaktadır. Bulunmuş olduğu ada ise kimsenin uğramadığı, minimumılı katillerin atıldığı ıssız bir adadır.

Oliver’ın ıssız adada geçirdiği 5 yılın ardından, adanın yakınından geçen Çinli balıkçıların kendisini bulmasıyla adadan kurtulur. Şehrine geri döndüğünde ise eski zengin ve yaramaz çocuk Oliver Quenn artık yerinde yoktur. Adanın acımasız koşulları ve her gün verdiği yaşam mücadelesi Oliver’ın karakterini şekillendirmiş ve onu bir savaş makinesine dönüştürmüştür.

Varlıklı Queen çocuğunun şehre geri dönmesinin oluşturduğu yankı yavaş yavaş unutulduğunda, Oliver babasına verdiği sözü tutmak için çalışmalara adım atar. Babası, onun kurtulmasını ve yaptığı hataları oğlunun düzeltmesini istemiştir. Oliver bu zorlu görevi yerine getirirken, anası ve kız kardeşini de düşünmek zorundadır.

IMDB

Arrow 6. Sezon izle

Yorumlar (0)