Dark 1.Sezon 8.Bölüm

Episode #1.8
01 Aralık 2017
Sonra İzle
İzledim

Dark 1. Sezon 8. Bölüm izle

Dark 1. Sezon 8. Bölüm izle dizisinin konusu, Dizi bir çocuğun kaybolması ve sonrası çıkan gizemli vakaları mevzu alacak. Kayıp olan bir çocuğu arama çalışmaları esnasında bir kasaba içerisinde yaşanmış olan gizemli ve değişik vakalar ekranda gösterilecek. Vakaların gerçekleştiği ufak kasabanın göründüğü kadar masum olmadığını anlayacağız. Kasabanın günahlar ile dolup taşıyor olmasının gün yüzüne çıkmasından sonrasında ise kayıp olan çocuğun durumu merak konusu haline gelecek.

İlk bölümü 9 Ekim 2017 tarihinde izleyici ile Netflix aracılığı ile buluşacak olan dizi, dizi evrenine iddialı bir giriş yapacak benzer biçimde duruyor. Dark dizisi ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak. Dark mevzusu bakımından gizem türünü işleyecek bir takım olarak karşımıza çıkacak.

Dark dizisi oyuncuları içinde Oliver Masucci (Er ist Wieder Da), Karoline Eichhorn (The Silence), Jördis Triebel ve Louis Hofmann (Land of Mine, Tom Sawyer) gibi yetenekli adlar yer almakta. Dizinin yapımcılığını Who Am I filminin yapımcısı olan Quirin Berg, yönetmeni olan Baran bo Odar ve senaristi olan Jantje Friese üstleniyor. Dark dizisinin senaristliğini de dizinin yapımcılığını üstlenen Jantje Friese yapmakta. Dizinin IMDB puanı 7,2 olarak belirlenmiş. Yeni başlayacak olan bir dizi için bu puan gayet iyi.

Geçtiğimiz aylarda dizinin ilk fragmanı yayınlanmıştı. Fragman bizleri oldukça etkilemiş ve merak içinde bırakmıştı. Sonra ise dizinin gösterim tarihini öğrendik ve yüzümüzde bir tebessüm oluştu. Dark dizisi ile 9 Ekim tarihinde buluşacağız. Dark dizisinin ilk bölümünü izlemeden önce fragmanı izlemenizde fayda var.

IMDB

Dark 1. Sezon izle

Yorumlar (0)