Mr. Robot 2.Sezon 2.Bölüm

eps2.0_unm4sk-pt2.tc
13 Temmuz 2016
Sonra İzle
İzledim

Mr. Robot 2. Sezon 2. Bölüm izle

Mr. Robot 2. Sezon 2. Bölüm izle dizisinin konusu,; Bilişim, Siber güvenlik, saldırılar! Eğer bu konular ilginizi fazlasıyla çekiyorsa Mr. Robot tam bir hacker dizisi olarak karşınıza çıkıyor. Fakat sadece bir hacker dizisi olarak nitelendirmek çokta doğru değil.

Çünkü aynı zamanda psikolojij ve gerilim türlerinde yer alıyor. Dizisinin bir diğer güzel yanı ise henüz çok fazla sezon yayınlanmasa da özellikle Türkiye’de yorumları en çok dikkate alınan sitede bile hakkında sayfalarca methiyeler düzülmüş. Güncel verilere göre Mr. Robot Ekşi Sözlük’te tam 154 sayfa (17.11.2017 itibariyle) entry girilmiş bir dizi.

Mr. Robot Ne Zaman Başladı?

Mr. Robot dizisi 24 Haziran 2015 Tarihinde yayın hayatına başladı. Dizinin imdb’den kaç puan aldığını soracak olursanız 8.8 puan almış olduğunu göreceksiniz. Bu günümüzde en çok izlenen ve popüler olan dizilerin bile aslında erişemediği bir puan.

Mr. Robot Kaç Sezon?

Mr. Robot dizisinin şu an (17.11.2017) 3. sezonu yayınlanmakta. Ancak kaç sezon süreceğine dair henüz bir açıklama yapılmış değil.

Mr. Robot Konusu Nedir?

Elliot Alderson (Rami Malek); tüm çocukluğu boyunca aile şiddetine maruz kalmış ve gençlik yıllarında da, çocukluğunda yaşadığı bu acı olayların silsilesinin psikolojik tahribatını üstünden atamamıştır. Yaşadığı bu olaylar Eliot’u bir yandan asosyal yaparken diğer taraftan da madde kullanımına sevk etmiştir. Elliot’ın asosyal oluşunun en büyük nedenlerinden bir taneside bilişme duyduğu ilgiden kaynaklanmaktadır. Uzun yıllardır en yakın arkadaşı olan bilgisayar bir süre sonra mesleği haline gelir. Amerika’nın en büyük siber güvenlik firmalarından bir tanesinde çalışmaya başlar. Ancak hayatında yolunda giden tek şey sevdiği işi yapmasıdır.

İşten çıkıp eve geldiğinde kendi kabuğuna çekilen Elliot gün içerisinde sevdiklerine zarar veren kişileri öğrendiğinde onlara karşı saldırılar düzenler. Bu sayede en iyi bildiği yoldan intikamını alan Elliot bir nebze olsun kendini rahatlatır. Hayat çok sıradan bir şekilde devam etmektedir. Ta ki o gün gelene kadar…

IMDB

Mr. Robot 2. Sezon izle

Yorumlar (0)