Supernatural 13.Sezon 11.Bölüm

Breakdown
26 Ocak 2017
Sonra İzle
İzledim

Supernatural 13. Sezon 11. Bölüm izle

Supernatural 13. Sezon 11. Bölüm izle dizisinin konusu, Türk dizilerinin klişelerinden bıkmış, yeni diziler için farklı ülkelere başlamaya karar vermişseniz iyi ve bir o denli da devamını merak içinde beklememizi elde eden bir diziye başlamak istiyorsanız supernatural tam olarak sizlik bir dizi. Bir tehlike serisi olan dizi içerisinde kara mizaha da çok iyi bir şekilde yer verilmiştir.

Sam ve Dean isminde iki kardeşin baş görevinü üstlendiği dizi 2005 senesinden başlamış olup taa günümüz süreına kadar izleyicilerini ekrana kilitlemiş bir dizidir.

10’dan fazla sezona sahip olan dizinin bir bölümü yarım saat-elli dakika içinde gel gitleri olmaktadır. Birbirlerine çok bağlı olan iki kardeşin beraber avcılık yaptığı üzerine çekilmiş bir dizidir. Fakat bu dizide gösterilen ve bahsi geçen avcılık öyle bildiğiniz türde bir avcılık değildir.

Bu türde olan avcılık daha çok gerçek hayatta olmadığını zannettiğimiz yaratıkları avlarlar. Yani daha çok hayalet, şeytan benzer biçimde benzer türde insan olmanın çok ötesinde yaratıkları avlarlar.

Birbirlerini koruyup kollayan bu kardeşler, aslına bakılır ise birbirlerinden çok zıt karakterlere sahiptirler. Sam Winchester kardeşi Dean Winchester’a bakılırsa kıyaslanacak olursa daha akıllı ve merhametli birisidir.

Sam bu şekilde iken Dean Winchester fazlası ile hanım düşkünüdür. Ve kardeşi Sam’a nazaran daha keyifli ve görünüşte aslabir korkusu olmayan birisidir. Fakat içten içe korkuları yok değil.

Yalnız bunları dışarıya yansıtmıyor o denli.Ve otomobil. 1967 model Chevrolet Impala her bölümde oyunculardan sonrasında en çok gözümüzün önüne gelen şeylerden birisidir.

İki kardeş arasından babası tarafından Dean’e verilmiş olan Chevrolet İmpala’nın polislere yakalanmamak amacı gereksinimi ile birden fazla plakası vardır.

2. Sezonda her ne kadar başına kötü vakalar gelse de bahsi geçen arabanın yeni sahibi olan Dean Winchester,kendi tarafınca yaptırmıştır. Dünyanın en güzel, en muhteşem otomobilina sahip olan kardeşler,

En nihayetinde babasını bulamayıp normal yaşamına ve evine geri dönen Sam bir dejavu yaşar. Tam evlenip bir yuva kurma aşamasına kadar sorunsuz geldiği sevdiği hanımın tıpkı anası benzer biçimde tavanda yanarak öldürülmesine tanık olan Sam, böylelikle düzgüsel bir yaşamının olmadığını anlamış olur ve kardeşi ile beraber avcılık vakasına girişir.

IMDB

Supernatural 13. Sezon izle

Yorumlar (0)