The Flash 4.Sezon 9.Bölüm

Don't Run
05 Aralık 2017
Sonra İzle
İzledim

The Flash 4. Sezon 9. Bölüm izle

The Flash 4. Sezon 9. Bölüm izle dizisinin konusu, Central City Polis Departmanı’nda kendi halinde çalışan bir polis memuru olan Barry Allen, yıldız isimli bir labaratuvarda bir patlamaya maruz kalır ve bu patlamanın neden olduğu hava değişimlerinden dolayı oluşan şimşeklerden biri Barry’ye çarpar. Şimşek sadece Barry’ye çarpmakla kalmaz, hem de Barry’de fizyolojik birtakım değişimlere neden olur.

Örneğin Barry’nin kırık kolu bir çırpıda iyileşirken, kalbi çok hızlı atmaya başlar ve anormal bir hıza sahip olur. Tüm bu tabiatüstü özelliklere haiz olan Barry, bunları insanlara yardım için kullanmak isteyecektir. Her ne kadar ilk başta bu hedefini zaman zaman yerine getirebilse de daha sonraki zamanlarda bunları yapmak hiç de kolay olmayacaktır. İlk sezonunda Barry Allen’ın başına gelenleri, bu vakalara alışma sürecini ve zamanla sahip olduğu özel kabiliyetleri kullanma aşamalarını seyrettiğimiz The Flash’ta ikinci sezonda işler biraz daha karışmaktadır.

Bunun sebebi ise artık bu özel güçlerini istediğince kullanamayacak olmasıdır. Earth – 2 denen ikinci Dünya’dan The Flash’ın bulunmuş olduğu Central City’ye gelen Zoom adlı karakter, The Flash ile amansız bir mücadeleye girecek ve bu mücadelede avantajlı olacaktır. Nitekim İkinci Dünya’dan gelen ve Zoom’a düşman olan bir öteki karakter Dr. Wells ise The Flash’ın yanında olacaktır. Dr. Wells’in Zoom’a düşman olma sebebi ise Zoom’un daha önce kızını kaçırmış olmasıdır.

IMDB

The Flash 4. Sezon izle

Yorumlar (0)