Z Nation 2.Sezon 2.Bölüm

White Light
18 Eylül 2015
Sonra İzle
İzledim

Z Nation 2. Sezon 2. Bölüm izle

Z Nation 2. Sezon 2. Bölüm izle dizisinin konusu, Dünya’da beklenmedik bir virüs yayılır. Başlangıçta insanoğluı öldüren bu virüs ölüleri birer vahşi olarak yine canlandırması ortalığı karıştıracaktır sadece bu yaşayan ölülerin beslenmek için insanlara saldırması kaosa yol açacaktır. Uzmanlar derhal tedavi üzerinde çalışmalara başlasa da ısırdıkları insanoğluında zombiye dönüşmesi virüsün hızla yayılmasına niçin olur. Tedavi sürecinde bir insan hayatta kalmayı başarmıştır fakat tek başına yeterli olamaz gerçek bir bilim adamına ihtiyacı vardır. Karşılaştığı hayatta kalmış bir grup insan tedavi için ona yardım etmeye karar verir ve yola çıkarak macerayı başlatırlar.

Karl Schaefer ve Craig Engler tarafınca oluşturulan ‘Z Nation’ Syfy kanalının zombi temalı, tehlike-komedi türündeki dizilerinden biridir. Schaefer ile beraber Paul Bales, David Michael Latt ve David Rimawi dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi The Asylum, Go2 Digital Media ve North By Northwest şirketleri tarafınca yapılmakta, bölümleri averaj 42-44 dakika sürmektedir.

12 Eylül 2014 tarihinde çıkış meydana getiren dizinin ilk sezonu 13 bölüm, ikinci sezonu 15 bölüm devam etmiştir. 6 Kasım 2015 tarihinde kanal tarafından 3. Sezon için yenilenmiştir. Dizinin oyuncu kadrosunda Kellita Smith (The Bernie Mac Show), DJ Qualls (Supernatural, The Man in the High Castle), Michael Welch (Joan of Arcadia), Keith Allan (Rise of the Zombies), Anastasia Baranova (The Darkness II), Russell Hodgkinson (Big Fish), Nat Zang, Tom Everett Scott, Harold Perrineau, Matt Cedeño (Devious Maids) ve Emilio Rivera (Sons of Anarchy) rol almaktadır.

Zombi salgınının dünyayı ele geçirmesinden 3 yıl sonrasında geçen dizide, virüsü yok etmek için çalışan bir ekibin sıradışı, absürt maceraları anlatılmaktadır. Salgın aşısı için bilimsel bir deneyin parçası olan eski mahkum Murphy (Keith Allan) işlerin ters gitmesi ile zombilerin saldırısına maruz kalır. Sadece bu atakdan aldığı ısırıklarla kurtulmayı başararak zombilere karşı bağışıklık ve onları telekinezi ile denetim altında tutma becerisi kazanır. Murphy’nin insanlığın umudu haline gelmesi ile bir grup onu Kaliforniya’da bir devlet laboratuvarına götürmeyi kendilerine görev bilir.

IMDB

Z Nation 2. Sezon izle

Yorumlar (0)